1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Pulley kit with timing belt (12)

Timing Belt Set DAYCO KTB360

Kod proizvoda: AL20869693
  • Vršimo dostavu u zemlju
    United States
    Vršimo isporuku u United States i druge zemlje.

    Besplatna dostava za porudžbine preko 134 i male stavke u nastavku 10 kg

    Imamo različite opcije isporuke u United States. Datum i cenu isporuke možete videti u korpi za kupovinu.

    Svoj paket možete pratiti pomoću namenskog linka za praćenje koji ćete dobiti odmah nakon plaćanja porudžbine.
  • 120.06 eur
    • može se naručiti
    • 7 kom
  • datum isporuke:
    29.09.2021, 11:55
    Ukoliko naručite sada, proizvodi će biti isporučeni u ALVADI prodavnicu 29.09.2021 10:00

    Adresa prodavnice: Talin, Majaka 10.

    Mušterije u Talinu će dobiti narudžbinu istog dana.

    Ukoliko živite van Talina, dobićete narudžbinu istog ili sledećeg dana (u zavisnosti od izabranog načina isporuke prilikom plaćanja).
  • Dodaj u korpu
Proizvođač DAYCO
Kod KTB360
Proizvod Timing Belt Set
Originalni kodovi:
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
Prikaži više
Kodovi su navedeni od strane proizvođača kako bi se odredio odgovarajući deo. <br />Ispod se nalaze kodovi sa kojima je deo kompatibilan:
Ispod su kodovi, sa kojim delovima su kompatibilni.
ALVADI AL20869693
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948588
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948035
CONTINENTAL CTAM CT946K2
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015559XS
GATES K015543XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SKF VKMA01251
SKF VKMA01131
SKODA 038198119E
SKODA 038198119D
SKODA 038109119MS1
TIMKEN KT90246
VAG 038198119E
VAG 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038109119MS1
VW 038198119E
VW 038198119H